Hostinger надає порівняно непоганий безкоштовний хостинг з можливістю реєстрації безкоштовно доменів третього порядку. Правда, назвати його абсолютно безкоштовним після останнього нововведення, не зовсім коректно - для використання безкоштовних послуг необхідно відправити СМС по тарифам Вашого оператора. Але, в цілому, рекомендую. Сам користуюся послугами даного сервісу в якості тестової і демонстраційного майданчика.

Джентльменський набір Web-розробника («Д.н.w.р», читається «Денвер») — проект Дмитрия Котерова, локальний сервер (Apache, PHP, MySQL, Perl і т.д.) і програмна оболонка, використовувані Web-розробниками для розробки сайтів на «домашній» (локальній) Windows-машині без необхідності виходу в Інтернет. Головна особливість Денвера - зручність при віддаленій роботі відразу над декількома незалежними проектами і можливість розміщення на Flash-накопичувачі.

Open Server — це портативна серверна платформа і програмне середовище, створена спеціально для веб-розробників з урахуванням їх рекомендацій і побажань. Програмний комплекс має багатий набір серверного програмного забезпечення, зручний, багатофункціональний продуманий інтерфейс, має потужні можливості з адміністрування та налаштування компонентів. Платформа широко використовується з метою розробки, налагодження і тестування веб-проектів, а так само для надання веб-сервісів в локальних мережах.
Досить докладна інструкція з встановлення та налаштування, непоганий набір програмних додатків, можливість використання на USB-накопичувачі.

CMS Joomla - вільно поширювана система керування вмістом. Навіть в стандартній конфігурації Joomla надає можливість створити повноцінний сайт зі зручною інтуїтивно зрозумілою системою адміністрування. А численні програмні додатки (компоненти, плагіни, модулі) розширюють функціональні можливості системи практично безмежно. Система постійно розвивається і підтримується численною армією незалежних розробників.