Міський портал з розширеним функціоналом

Готовність до запуску 100%.

Початкова ціна продажу 250 $.

Ресурс продається як є з можливістю доробок або модифікації!

Демоверсія порталу

cityportal На порталі встановлені останні актуальні версії системи і компонентів.
Попереднє налаштування компонентів дозволяє розгорнути сайт на робочому хостингу за 15 хвилин.
Зручна і інтуїтивно зрозуміла адміністративна панель дозволяє швидко налаштувати функціонал і структуру під свої портебності. Модульна структура фреймворка порталу позоволяет адміністратору порталу формувати і змінювати структуру сторінок з візуалізацією в режимі он-лайн.
Базова система дозволяє легко розширити функціональні можливості.
Новини та Статті - це звичайнісінькі розділи, які присутні на будь-якому сайті. У нашому порталі ми так само передбачили ці розділи
Розділ Каталог організацій простий і зручний для відвідувачів сайту. Будь-який користувач, який зареєстрований на сайті, може додати свою організацію в каталог.
Розділ Дошка оголошень являє собою просту дошку, де будь-який користувач може залишити оголошення про продаж будь-якого товару або послуги.
Розділ Нерухомості - це міні-портал про роботу, повністю інтегрований з іншими функціями нашого сайту, з можливістю додавання оголошень про нерухомість.
Розділ Робота являє собою окрему функціональність порталу з публікацією і пошуком вакансій і резюме, де будь-який відвідувач може залишити вакансію або резюме.
Інтернет - магазин в порталі реалізований таким чином, що в ньому можна продавати все що завгодно, тобто сам магазин є універсальним.
У розділі Авто можна опублікувати пропозицію продажу або купівлі автомобіля.
Форум порталу повністю інтегрований в систему Joomla.
У розділі Афіші на порталі розташовані всі майбутні прем'єри і заходи міста. Будь-який відвідувач сайту може додати своє подія в Афішу подій.
Персональний кабінет дозволяє користувачеві порталу керувати будь-якими своїми публікаціями.