А чи потрібен Вам сайт?

В кінцевому підсумку вирішувати тільки Вам. Безумовно, можна навести тисячі доводів "ЗА" і "ПРОТИ". А ще більше аргументів на користь тих, хто підтримає як одну, так і іншу позицію. Думаю, сьогодні знайдеться не так багато представників нашого суспільства, хто хоча б періодично не використав джерела інформації неосяжної мережі інтернету. Навіть у завзятого противника всепоглинаючої павутини, хоча б зрідка, та виникає потреба "витягнути" необхідний відповідь на своє питання з хитросплетінь інформаційної нитки Інтернету. Йому, занурившись в пучину пошуку, і Вам, готовому запропонувати те, що він шукає, потрібно швидко знайти один одного. Причому, Ваша інформація повинна чекати його задовго до того, як у нього виникне потреба в Ваших послугах. Як же заволодіти увагою користувача? Відповідь на це питання очевидна - в цій ситуації краще власного ресурсу, здатного реалізувати подібну задачу, нічого не придумаєш.

Безсумнівно, можна скористатися послугами вже існуючих розкручених порталів і, цілком можливо, успішно реалізувати вищеописану завдання. Однак, сторонні ресурси, по-перше, навряд чи гарантують Вам монополію Ваших товарів або послуг на своєму порталі, а по-друге, Ви обов'язково будете пов'язані "чужим статутом".

"Чужий статут" може негативно вплинути не тільки на Ваші продажі, але і на Ваш престиж. Погодьтеся, коли Ваше оточення гордо демонструє і поширює адресу свого веб-порталу, вашу пропозицію заглянути на ресурс свого конкурента може викликати, як мінімум, здивування. До того ж, обслуговують чужий ресурс явно не Ваші співробітники, а це означає, що високий рівень обіцяної лояльності може виявитися "мильною бульбашкою".

Особистий сайт підвищить Ваш престиж, дозволить оперативно інформувати про нові досягнення, направлених робіт. Сайт може містити практично необмежене в обсязі кількість інформації про Ваше підприємство і рекламувати Вас по всьому світу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І весь цей час, тобто завжди, він розповідає відвідувачам про Вас, про Ваші інтереси, про Вашу компанію, про Ваших пропозиціях, новинах, і про те як з Вами можна зв'язатися або залишити коментар.

Не мати персонального представництва в інтернеті стає непристойно. Представництво в мережі виводить Вас на принципово новий рівень сучасних високих технологій, а це безсумнівно може стати в нагоді на будь-яких комерційних переговорах або офіційних зустрічах. Ділова візитна картка, на якій немає адреси електронної пошти та сайту, вже виглядає не солідної. Сайт може виконувати роль віртуальної довідкової, диспетчерської, секретаріату або реєстратури фірми. Сайт може сприяти збільшенню роздрібних продажів товарів і послуг, залученню фінансових коштів та інтелектуальних ресурсів. Власний ресурс розпустить Вашу власну інформаційну павутину і її вібрації дозволять Вам чуйно реагувати на будь-які зміни Вашого світу.

Чи потрібен Вам власний сайт? Викликає подив, чому у Вас його досі немає ?!