Портфоліо

Моє портфоліо представляє Вашій увазі широкий спектр інструментів і веб-технологій, які я застосовую в своїй роботі. Портфоліо містить приклади веб-сайтів, які я створював. Це далеко не весь перелік реалізованих ресурсів, але він представляє інтернет-магазини, лендінг-пейдж (landing page), корпоративні ресурси, промо-сайти, сайти-візитки і окремі інструменти (калькулятори, банери, плагіни ...).

Я постійно совершенствовую свої знання, в сфері веб-дизайну та програмного забезпечення і стежу за всіма інноваціями, застосовуючи найактуальніші і ефективні з них. У підсумку ви отримуєте якісний, оригінальний продукт.

Портфоліо на моєму сайті допоможе наштовхнути на ідею, можливо, вам сподобається один з реалізованих сайтів, на основі якого, з внесенням коригувань за Вашими побажаннями, я створю уніфікований сайт для Вас. Вибирайте ресурси для прикладу, і на їх основі я створю ексклюзивний варіант. Кожен клієнт, який замовляє розробку проекту, отримує не просто веб-ресурс, а робочий, прибутковий проект.

Мій принцип - створення робочих інтернет-проектів, які конвертують відвідувачів в покупців з вигідною віддачею, застосовуючи передові IT-технології. Приділіть час на перегляд прикладів сайтів і ви зрозумієте, чому їх вартість - не головний фактор при виборі мене в якості виконавця. Мої проекти відрізняються важливою перевагою - я реалізую нестандартні ідеї і вирішую складні завдання. Саме тому мої реалізовані проекти працюють на бізнес і приносять дохід.

Приємного перегляду!